رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

نشست سرپرست فرمانداری شهرستان تاکستان با امام جمعه و بخشدار اسفرورین


23 خرداد, 1402 - 07:47 -- روابط عمومی فرم...

نشست سرپرست فرمانداری شهرستان تاکستان با امام جمعه و بخشدار اسفرورین

‍ نشست سرپرست فرمانداری شهرستان تاکستان با امام جمعه و بخشدار اسفرورین سید جمال الدین حسینی به همراه باقری معاون سیاسی ، بازیار بخشدار و روسای ادارات آب و فاضلاب ، جهاد کشاورزی و راهداری و حمل و نقل جاده ای و جمعی از معتمدین و کشاورزان به منظور بررسی مسائل  و  مشکلات بخش اسفرورین با حجت الا سلام شهبازی دیدار و گفتگو نمودند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تاکستان

‍ نشست سرپرست فرمانداری شهرستان تاکستان با امام جمعه و بخشدار اسفرورین

سید جمال الدین حسینی به همراه باقری معاون سیاسی ، بازیار بخشدار و روسای ادارات آب و فاضلاب ، جهاد کشاورزی و راهداری و حمل و نقل جاده ای و جمعی از معتمدین و کشاورزان به منظور بررسی مسائل  و  مشکلات بخش اسفرورین با حجت الا سلام شهبازی دیدار و گفتگو نمودند.

در این دیدار حجت الاسلام شهبازی امام جمعه اسفرورین و برخی از اعضا گزارشی از مسائل و چالش های بخش در حوزه های مختلف از جمله آب شرب و کشاورزی ، فاضلاب شهری ، زیر سازی و آسفالت معابر و ...را ارائه نمودند.

حسینی سرپرست فرمانداری در این نشست با اشاره به حضور میدانی مسئولان در سطح شهرستان گفت : برای اینکه ما دولتمردان بتوانیم خدمت به مردم را عملیاتی نماییم باید شرایطی را پیش آوریم تا دولتمردان بتوانند از نزدیک با مردم ارتباط داشته و مسائلی را که در کف جامعه رخ می دهد توسط مردم مطرح و توسط مسئولان بررسی گردد.

وی با بیان اینکه مرتفع کردن مشکلات و توجه به مطالبات قانونی شهروندان وظیفه ذاتی ما مسئولان است گفت : سعی ما بر این است تا با یک برنامه ریزی مدون به منظور بررسی مسائل و مشکلات در شهرستان به صورت میدانی حضور پیدا کنیم و مسائل را با حضور مسئولان در کف میدان بررسی نماییم.

حسینی ادامه داد : حضور مسئولان در سطح شهرستان و بنا به مشکلاتی که وجود دارد برخی از این مشکلات با حضور میدانی ، برخی نیاز به کار کارشناسی داشته و برخی دیگر که حل و فصل آن زمان‌بر می باشد ولی آنچه مهم است ارتباطی است که بصورت چهره به چهره بین مردم و مسئولان حاصل می شود.