رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

به ریاست طاهری فرماندار تاکستان جلسه شورای مسکن برگزار شد


24 خرداد, 1401 - 17:12 -- روابط عمومی فرم...

به ریاست طاهری فرماندار تاکستان جلسه شورای مسکن برگزار شد

‍ جلسه شورای مسکن شهرستان تاکستان در بخشداری ضیاآباد برگزار گردید به ریاست طاهری فرماندار شهرستان تاکستان و با حضور هاشمی مدیر کل راه و شهرسازی ، آرش رحمانی بخشدار ضیاباد ، طاهرخانی رئیس اداره راه و شهرسازی ، شهردار و اعضای شورای شهر ضیاءآباد جلسه شورای مسکن در سالن جلسات ضیاآباد برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تاکستان

‍ جلسه شورای مسکن شهرستان تاکستان در بخشداری ضیاآباد برگزار گردید

 به ریاست طاهری فرماندار شهرستان تاکستان و با حضور هاشمی مدیر کل راه و شهرسازی ، آرش رحمانی بخشدار ضیاباد ، طاهرخانی رئیس اداره راه و شهرسازی ، شهردار و اعضای شورای شهر ضیاءآباد جلسه شورای مسکن در سالن جلسات ضیاآباد برگزار گردید.

طاهری فرماندار در این جلسه ضمن اهمیت بخشیدن و اهتمام جدی دولت در احداث مسکن محرومان عنوان نمود :  با بررسی‌های صورت گرفته زمین های معرفی شده از سوی دستگاه‌های مربوطه برای اجرایی نمودن پروژه جهش مسکن در ضیاآباد به مراحل نهایی خود رسیده است.

وی گفت در شهرهای اسفرورین و خرمدشت نیز زمین ها آماده واگذاری است و در شهر نرجه مقرر گردید طرح جهش مسکن به صورت خود مالکی صورت گیرد.

وی ادامه داد : در شهر تاکستان نیز زمین های معرفی شده مورد تایید قرار گرفته و عملیات اجرایی آن نیز از امروز آغاز خواهد شد لذا متقاضیانی که پیامک افتتاح حساب دریافت نموده اند هر چه سریعتر نسبت به افتتاح حساب در بانک مسکن اقدام نمایند.

آرش رحمانی بخشدار ضیاءآباد در ابتدای جلسه گزارشی از مسائل و مشکلات بخش و شهر ضیاآباد به ویژه مشکلات طرح جامع شهری را ارائه و عنوان نمود : مشکلاتی که در موضوع جامعه شهری گریبان‌گیر شهر ضیاءآباد شده ، موجب افزایش قیمت زمین و ساختمان در شهر  گردیده که نیازمند کمک مسئولان برای حل این مشکل می باشد.

در پایان مسئولان بصورت میدانی از وضعیت موجود طرح جامع شهری و همچنین زمین های پیشنهادی طرح جهش مسکن بازدید نمودند.