رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

دیدار رئیس محیط زیست تاکستان با طاهری فرماندار


29 دى, 1398 - 08:45 -- روابط عمومی فرم...

دیدار رئیس محیط زیست تاکستان با طاهری فرماندار

‍ ‍رییس محیط زیست شهرستان تاکستان با طاهری فرماندار دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تاکستان

‍ ‍ رییس محیط زیست شهرستان تاکستان با طاهری فرماندار دیدار کرد

به مناسبت هفته هوای پاک زارعی رییس اداره محیط زیست و کارکنان این اداره با حضور در دفتر فرماندار با طاهری دیدار و گفتگو نمودند

طاهری فرماندار در این دیدار ضمن تقدیر از زحمات اداره محیط زیست شهرستان و با اشاره به 29 دی روز هوای پاک گفت : امروزه آلودگی هوا در کشور تسری پیدا کرده به طوری که علاوه بر کلان شهرها ، شهر های دیگر نیزدرگیر آلودگی هوا شده که استان قزوین  را نیز  تحت تاثیر قرار داده است لذا لازم است همکاران محیط زیست در استان با تدوین سیاست های درست از افزایش آلودگی در شهرهای استان پیشگیری نمایند.

فرماندار اظهار داشت : تا کنون دراجرای پروژه های مختلف از جمله عمرانی ، خدماتی ، کشاورزی و ....پیوست زیست محیطی مغفول مانده و لازم است  در اجرای پروژه های مذکور حتما پیوست زیست محیطی لحاظ شود.

وی ادامه داد : علیرغم همه تلاش های صورت گرفته برای پاک سازی نخاله ها و زباله ها از سطح شهر ، شهر از منظر خوبی برخوردار نیست و وجود نخاله ، زباله و پلاستیکها چهره و منظر شهر را دچار آسیب نموده که محیط زیست برای ساماندهی آن با کمک دستگاه های مرتبط باید اهتمام ویژه داشته باشد.

در این دیدار زارعی رییس اداره محیط زیست شهرستان گزارشی از اقدامات محیط زیست و محیط بانان ارائه نمود و خواستار همراهی مردم و مسئولین با این اداره را شد.