رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

به مناسبت زاد روزحضرت فاطمه ی زهرا (س) پیام تبریکی صادرنمود.


17 اسفند, 1396 - 23:03 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار تاکستان

به مناسبت زاد روزحضرت فاطمه ی زهرا (س) پیام تبریکی صادرنمود.

سیاوش طاهرخانی فرماندار شهرستان تاکستان در شب ولادت دخت نبی اکرم (ص)،زهرای اطهر(س) پیام تبریکی صادر نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تاکستان ،

درمتن این پیام آمده است ....

بسم الله الرحمن الرحیم

(انا اعطیناک الکوثر)

بیستم جمادی الثانی مصادف است با تولد سرور زنان دو جهان حضرت فاطمه زهرا (س)، در چنین روزى حضرت حوراء انسیه عذراء بتول ام ابیها حضرت فاطمه زهرا (س) در سال پنجم بعثت در مکه مکرمه به دنیا آمد،شایسته است که با تامل به الگوی زندگی سراسر نورانیت این اسوه حق طلبی و ظلم ستیزی وترویج سبک مادرانگی و زن بودن این عطیه ی الهی،به دختران جوان وبانوان اهتمام ویژه ای داشته باشیم .

زاد روز دخت نبی اکرم(ص)قاطمه ی مرضیه (س)، بهانه ای است برای تقدیر از"زنان" به عنوان نیمی از جامعه و دارای نقش مکمل به عنوان مادر،همسرو یک نیروی خلاق و فعال در تمام عرصه های اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی،است .

بزرگ زنانی که برای به اهتزازدرآوردن پرچم ایران اسلامی در دامانشان رزمندگان وایثارگران  هشت سال دفاع مقدس را به سوی معراج شهادت و پیروزی سوق دادند،بانوانی که درکنارنقش مادرانه ای خود دوشادوش مردان درتمام عرصه های مقاومت و سازندگی گام برداشتند.

اینجانب ،ولادت دخت مکرم نبی گرامی اسلام حضرت فاطمه زهرا(س)  را به تمام مادران و بانوان سرافراز ایران اسلامی،به ویژه به بانوان فرهیخته و بزرگوار شهرستان تاکستان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

 

سیاوش طاهرخانی 

فرماندار شهرستان تاکستان