رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

ستادبزرگداشت "مقام زن "تشکیل جلسه داد..


13 اسفند, 1396 - 23:36 -- روابط عمومی فرم...
به ریاست فرماندار تاکستان

ستادبزرگداشت "مقام زن "تشکیل جلسه داد..

هفته گرامی داشت مقام زن و روز مادر فرصت است مناسب جهت تبیین سیره فاطمی برای مادران و زنان جامعه اسلامی که در این مسیر می توان از سیره حضرت فاطمه (س) نیز به عنوان الگوی برتر در زمینه تحکیم بنیان خانواده و ترویج ولایت مداری بهره برد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تاکستان ،

دراین جلسه که با دعوت قبلی،با حضور روسای محترم دستگاههای اجرایی و مشاوران محترم امور بانوان دستگاههای اجرایی راس ساعت مقرر  بارقرائت کلام الله مجید در سالن ادارات شهرستان تاکستان برگزار گردید..به موارد زیر پرداخته شد

 سیاوش طاهرخانی فرماندارشهرستان تاکستان ضمن خیر مقدم به حاضرین و تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)،با اشاره به مناسبت های ایام جاری از هفته گرامیداشت مقام زن ،روز احسان و نیکوکاری،روز راهیان نور و... از دستگاههای اجرایی خواستند تا برای اجرای هر چه بهتر و اثر بخشی برنامه های این ایام همکاری های لازم را داشته باشند.

وی در ادامه به نقش محوری و اساسی زن در خانواده وحضور موثر  او در اجتماع اشاره کرده و بیان داشتند هفته گرامیداشت مقام زن و روز مادر فرصت مناسبی برای تبیین سیره فاطمی برای مادران و زنان جامعه اسلامی است که در این مسیر میتوان از سیره حضرت فاطمه (س) نیز به عنوان الگوی برتر در زمینه تحکیم بنیان خانواده و همچنین ترویج ولایت مداری استفاده نمود.

همچنین طاهرخانی فرماندارتاکستان از بخشدارن محترم تابعه شهرستان نیز خواستند که برنامه های بزرگداشت مقام زن و روز مادر را در بخش های تابعه به نحو مطلوب ودرخورشان اجرا نمایند.

ایرج طاهرخانی معاونت سیاسی و اجتماعی فرمانداری تاکستان نیز ضمن تبربک میلاد با سعادت دخت نبی مکرم اسلام به موفقیت های زنان ایران  بعد از انقلاب اسلامی  مخصوصا در زمینه ورزشی و علمی اشاره کرده و بیان داشتند که برنامه های هفته گرامیداشت زن با شکوه هر چه بیشتر برگزار خواهد شد.

این جلسه مصوباتی نیز جهت اجرا در پی داشت که می میتوان به برگزاری جشن میلاد کوثر در تاریخ 19/12/96اشاره نمود.