رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

آیین تجلیل از مهندسین شهرستان تاکستان برگزار شد.


13 اسفند, 1396 - 23:09 -- روابط عمومی فرم...
با حضورطاهرخانی فرماندار

آیین تجلیل از مهندسین شهرستان تاکستان برگزار شد.

مهندس کسی است که تلاش میکند تا یک ساختار عملیاتی و عملی از مفهومی را ایجاد نمایدودر این حیطه در یکی از رشته های مهندسی تحصیل کرده ویا به طور حرفه ای در آن رشته مشغول به کار باشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تاکستان ،

سیاوش طاهرخانی فرماندار شهرستان تاکستان با حضوردرهمایش تجلیل از مهندسین شهرتاکستان که روز سه شنبه درسالن امام علی (ع) برگزار شد،ضمن تقدیراز زحمات تلاش گران عرصه مهندسی شهرستان باعرض تبریک وآرزوی توفیق روزافزون برای این قشر پرتوان،خلاق ونوع آور  درعرصه ی اندیشه و عمل عنوان کرد:

مهندس کسی است که تلاش میکند تا یک ساختار عملیاتی و عملی از مفهومی را ایجاد نمایدودر این  حیطه  در یکی از رشته های مهندسی تحصیل کرده  ویا به طور حرفه ای در آن رشته مشغول به کار باشد.

مهندسین از فناوری، ریاضیات و دانش برای حل مسائل کاربردی بهره می جویند . با این بینش پر بیراه نیست که از وجود این قشر پویا و متخصص در ساختن یک شهر آرمانی و ایده آل بهره وافی و کافی را ببریم و این امر میسر نمی شود مگر با برقراری یک  ارتباط متقابل و قابل درک بین مهندسین و ناظرین در اجرای پروژه ها و خدمات برتر حوزه های مرتبط .

بدون شک شایستگی و توانمند ی مهندسین ایرانی ، امروزه در جهان برکسی پوشیده نیست و امید است با نگاه ویژه و در خور شان به این فعالین بخش  صنعت، هنر و اقتصاد ؛ بتوانیم بفرموده مقام عظمای  ولایت ؛ در گذر  از یک پیچ سرنوشت ساز تاریخی ، رسالت خود را در سازندگی ، عمران و آبادانی ایران اسلامی به نحو شایسته جامه ی عمل بپوشانیم .
سخنرانی بهمن طاهرخانی نمایده مردم شهرستان تاکستان درمجلس شورای اسلامی دربین مهندسن و اهدای لوج تقدیروتجلیل از مهندسین از دیگر بخش های این همایش بود.