رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

همایش اعتلای سلامت مادر و کودک با حضور بانوان شاغل در دستگاههای اجرایی..


7 اسفند, 1396 - 23:12 -- روابط عمومی فرم...

همایش اعتلای سلامت مادر و کودک با حضور بانوان شاغل در دستگاههای اجرایی..

رقیه هشت دری مشاور بانوان فرمانداری شهرستان تاکستان ازبرگزاری همایش اعتلای سلامت مادر و کودک با حضور بانوان شاغل در دستگاههای اجرایی خبرداد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تاکستان ،

ر هر جامعه ای مادران و کودکان یک گروه دارای الویت را تشکیل می دهند نه تنها یک گروه پر جمعیت،بلکه یک گروه آسیب پذیر و در معرض خطر نیزمی باشند.مادر،مهم ترین عنصر یک خانواده است و سلامت کودک به سلامت مادر وابسته است لذا با توجه به اهمیت ارتقاء سلامت بانوان و در راستای ابلاغ سیاست های مقام معظم رهبری در اگاهی بخشی به خانواده ها برای تضمین سلامت مادران و کودکان همایش اعتلای سلامت مادر و کودک به همت امور بانوان فرمانداری شهرستان تاکستان و با حضور بانوان شاغل در دستگاههای اجرایی و ادارات شهرستان تاکستان برگزار گردید.

در این همایش خانم زریان کارشناس شبکه بهداشت و درمان در زمینه سلامت مادران،عوامل تهدید کننده سلامت و شیوه پیشگیری از خطرات احتمالی سخن گفتند.

در ادامه خانم علیمردانی کارشناس دیگر شبکه بهداشت و درمان در خصوص باروری سالم و مضرات تک فرزندی و همچنین در خصوص زایمان طبیعی و فواید آن  همچنین   مضرات زایمان سزارین سخن گفتند. لازم به  ذکر است این همایش در بخش اسفرورین و خرمدشت نیز به همت امور بانوان بخشداری ها و همکاری اموزش و پرورش برگزار شده است.