رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

پیام تسلیت فرماندار تاکستان به مناسب حادثه ی تلخ و ناگوارزلزله ی شامگاه کرمانشاه


22 آبان, 1396 - 15:18 -- روابط عمومی فرم...

پیام تسلیت فرماندار تاکستان به مناسب حادثه ی تلخ و ناگوارزلزله ی شامگاه کرمانشاه

سیاوش طاهرخانی فرماندار شهرستان تاکستان درپی،وقوع زلزله ی تلخ و ناگوار شامگاه21 آبان استان کرمانشاه با صدورپیامی به مردم،مصدومان و خانواده های جانباختگان این حادثه اعلام همدردی نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تاکستان ،

درمتن این پیام آـمده  است 

انالله واناالیه راجعون 

   هموطنان استان کرمانشاه ،خانواده های عزیز و داغدار ، مجروحان ومصدومان حادثه ی تلخ و ناگوار زلزله در این استان...

در آستانه ایام رحلت نبی اکرم( ص) و شهادت سبط اکبرش،امام حسن (ع)،مزید بر این غم، در سوگ جانباختگان حادثه دلخراش زلزله شامگاه ۲۱ آبانماه استان کرمانشاه نشسته ایم و بسیار موجب تاثر وتالم عموم مردم نوع دوست ایران اسلامی و بالاخص مردم شریف شهرستان تاکستان گردید.

اینجانب به سهم خود این حادثه ی‌ تاسف بار را به شما مردم غیور و خداجوی خطه سرفرازان دلاور( استان کرمانشاه)  وتمام مردم ایران اسلامی تسلیت عرض می نمایم.

برای درگذشتگان علو درجات ومغفرت الهی وهمنشینی با رسول اکرم( ص) ، برای بازماندگان صبر و شکیبایی در برابر مشیت الهی ، مسئلت می نمایم.

 امیدواریم مردم و مسئولان ایران اسلامی با پشتیبانی همه جانبه و با همدردی و همراهی با این عزیزان مصیبت زده،در آستانه ی فصل سرد سال، موجبات دلگرمی آنان را فراهم نمایند و با توجه به حادثه ی تلخ و ناگوار اخیر،با به کارگیری تمهیدات اساسی ازسوی متولیان امر،  ازاین شاهد بروز خسارات جانی و مالی در کشور پس از بروز بلایای طبیعی نباشیم.

سیاوش طاهرخانی فرماندار شهرستان تاکستان