رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

افتتاح نمایشگاه محصولات فلزی وچوبی صنایع دستی


19 آبان, 1396 - 13:02 -- روابط عمومی فرم...
توسط فرماندار صورت گرفت

افتتاح نمایشگاه محصولات فلزی وچوبی صنایع دستی

توسط سیاوش طاهرخانی،نخستین نمایشگاه فروش محصولات صنایع دستی چوبی و فلزی در تاکستان با حضور نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری برنا منطقه قزوین

 نخستین نمایشگاه فروش محصولات صنایع دستی چوبی و فلزی تاکستان ظهر امروز با حضور بهمن طاهرخانی نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی، سیاوش طاهرخانی فرماندار و رئیس کارگروه اشتغال شهرستان تاکستان، سیدمیثم حصاری معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی استان قزوین، اعضای شورای شهر و جمعی از مسؤولان و هنرمندان این شهرستان افتتاح شد.

باتوجه به اینکه شهرستان تاکستان دارای ظرفیت‌های بالقوه‌ای در عرصه کشاورزی و صنعت بوده، در تولیدات صنایع دستی هم زبانزد است.

در راستای تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، این نمایشگاه جهت حمایت از تولیدکنندگان صنایع دستی و رونق فروش محصولات داخلی برپا شده است.

در این نمایشگاه آثار هنرمندان در رشته‌های منبت‌کاری، معرق‌کاری، ساخت تبرزین، معرق مس، گره‌چینی، خراطی و غیره برای بازدید علاقمندان به نمایش گذاشته شده است.

گفتنی است، نخستین نمایشگاه فروش محصولات صنایع دستی چوبی و فلزی در شهرستان تاکستان از امروز 15 آبان ماه سال جاری تا 22 آبان بوده که ساعات بازدید از این نمایشگاه صبح‌ها ساعت 9 تا 13 و عصرها از ساعت 16 تا 20 در محل اداره میراث فرهنگی این شهرستان واقع در بلوار حضرت امام خمینی برای عموم آزاد است.