رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

حضور طاهرخانی فرماندارشهرستان تاکستان ،در مراسم تجمع ١٣ آبان


13 آبان, 1396 - 12:37 -- روابط عمومی فرم...

حضور طاهرخانی فرماندارشهرستان تاکستان ،در مراسم تجمع ١٣ آبان

راهپیمایی ١٣ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی پرشورتر از سال های گذشته امروز با حضور صدها تن از دانش آموزان، دانشجویان و جمع کثیری از مردم تاکستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تاکستان ،

سیاوش طاهرخانی فرماندار شهرستان تاکستان در آیین گرامی داشت یوم الله 13 آبان و روز دانش آموز دوشادوش مردم شهرستان تاکستان دراین راهپیمایی حماسی شرکت نمود .

گفتنی است راهپیمایی ١٣ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی پرشورتر از سال های گذشته امروز با حضور صدها تن از دانش آموزان، دانشجویان و جمع کثیری از مردم شهرستان تاکستان همزمان با سراسر کشور درمیدان 15 خردادشهرتاکستان  برگزار شد.

در این مراسم که آیت الله اسلامی نماینده ولی فقیه و امام جمعه ی شهرتاکستان،بهمن طاهرخانی نماینده ی مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی ،اعضای شورای تامین ،فرماندهی ناحیه سپاه ،فرماندهی انتظامی شهرستان تاکستان، جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی و انتظامی ،ریاست آموزش پرورش،دانش آموزان،دانشجویان ،خانواده های معظم شهدا و اقشار مختلف مردم حضور داشتند  با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل نفرت و انزجار خود را از استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی اعلام کردند.